The Definitive Guide to mini rekuperacija

Jo veikimo principas toks pat, kaip ir įprastų rekuperatorių – išnaudoti patalpos orą su jame esančia šiluma ir ją atiduoti ištraukiamam orui iš lauko, t.y efektyviai vėdinti neatšaldžius patalpų.

Reguliariai vėdinti patalpas šaltuoju fulfilledų yra sudėtinga: atvėrus langus į lauką išleidžiama patalpų šiluma, o vėdinti rekomenduojama bent kelis kartus per dieną.

Senovėje darydavo užpildą iš skaldos. Sluoksnio vidurį užkasdavo perforuotą vamzdį for each kurį į skaldos sluoksnį patekdavo oras iš lauko. Kraštuose užkasdavo du perforuotus vamzdžius oro paėmimui. Žiema lauko oras sušyla iki teigiamos temperatūros, praeidamas for every tarpelius tarp sukaupusių šilumą akmenukų. Vasara, atvirkščiai – atvėsta. Kad pratekantis oro srautas neužšaldytu šio sluoksnio, kelėtą valandų “dirba“ viena pusė žemės šilumokaičio, po to jungiama kita pusė.

Šilumos siurbliai Židiniai

Vandens garų panaudojimas šildymui: žinoma kad prisotintas drėgmės oras talpina savyje daug didesnį šilumos energijos kiekį nei sausas. Kai vyksta drėgmės kondensacija, ši energija išsilaisvina ir panaudojama paduodamo oro šildymui.

Mini rekuperatorių veikimas yra paremtas regeneracinės šilumos atgavimo principu, naudojant įrenginio viduje esantį keramikinį šilumokaitį, kuriuo išeinantis iš patalpos oras panaudojamas sušildyti iš lauko įeinantį orą. Tiekiamas oras yra filtruojamas G3 klasės filtru. Bešepetėlinis variklis su žemu energijos sunaudojimo lygiu (A+ energijos sunaudojimo klasė) yra valdomas mikroprocesoriumi, kuris apdorodamas daviklių informaciją (drėgmės, apšvietimo ir temperatūros), o taip pat komandas, naudotojo duotas bevieliu valdymo pulteliu, nustato labiausiai tinkantį vėdinimo režimą geresniam komfortui patalpoje užtikrinti.

Kompaktiškas sieninis mini rekuperatorius, kurį Vėdinimo Sistemos galima montuoti horizontaliai arba vertikaliai. Optimaliai

Didelis vėdinimo sistemos asortimentas išties apsunkina klientų paieškas, todėl dažnai sulaukiame įvairių užklausų. Kad palengvinti paieškas, paruošėme priverstinio vėdinimo sistemų palyginimus.  

Mini rekuperatorius yra montuojamas tiesiogiai for every išorinę lauko/kambario sieną, tad reikėtų įvertinti, jog šiek tiek dėl to nukenčia patalpos sandarumas.

Jie užtikrina švarų ir šviežų orą, padeda sutaupyti energiją ir yra lengvai valdomi. Tai yra puiki investicija į jūsų namų komfortą ir sveikatą, todėl verta svarstyti, ar jie atitinka jūsų poreikius.

„ROTO“ yra Slovėnijos gamykla, kuri specializuojasi tepalo ir riebalų gaudyklių, priešgaisrinių rezervuarų gamyboje. Įmonės gaminama įranga skirta: žemės ūkiui;…

Tai visai natūralus klausimas, kadangi daugumai gana įprasta, jog visi įrenginiai naudoja pakankamai nemažai elektros energijos. Tačiau praktiškai visais atvejais yra labai paprastas būdas tą išsiaiškinti, kadangi Web ant pakuotės būna nurodytos vidutinės sąnaudos. Taip pat gaminiai pagal šį kriterijų skirstomi į energetines klases ir kuo ji aukštesnė, tuo atitinkamai veikimui bus naudojama mažiau energijos. O norint sutaupyti tikai vertėtų atkreipti dėmesį į šį aspektą, nors pastarieji produktai neretai ir kainuos kažkiek brangiau.

Savo duotą sutikimą guess kada galėweb site atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus mini rekuperatorių montavimas ir ištrindami įrašytus slapukus.SutinkuPrivatumo ir slapukų politika

Sparčiai augant vėdinimo sistemų mini rekuperacija poreikiams, rinka siūlo skirtingų ideaų inovatyvias priverstinio vėdinimo sistemas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The Definitive Guide to mini rekuperacija”

Leave a Reply

Gravatar